Show kulinarne

Fuzja smaku – fuzja zespołu
Integracja i gotowanie? Ileż wspólnego mają oba te procesy!
Zapraszamy na niezapomnianą trzygodzinną przygodę z gotowaniem, podczas której pracownicy państwa firmy będą mieli okazję wykazać się czymś więcej niż tylko kompetencjami zawodowymi. Zespoły rywalizują ze sobą w przygotowaniu niebanalnego, trzydaniowego zestawu obiadowego z gotowych, dostarczonych przez nas składników. Aby tego dokonać, członkowie zespołów będą musieli uruchomić zarówno wszystkie swoje kulinarne umiejętności, wiedzę i pomysły, ale też wszystkie swoje społeczne kompetencje. Kulinarne rezultaty zespołów będą oceniać niezależni jurorzy.

Pokazy kulinarne z gwiazdami
Pokaz kulinarny może być atrakcją samą w sobie, ale może także uświetnić każde wydarzenie. Zapraszamy na pokazy kulinarne w wykonaniu gwiazd i kucharzy znanych z anteny telewizyjnej. Zorganizujemy pokaz według scenariusza dostosowanego do różnych okazji.

Carving
Jest to pokaz w którym, instruktorzy prowadzą swoiste show  z udziałem widzów. Wyjaśniają skąd wywodzi się carving, na czym polega, jak można w prosty sposób efektownie udekorować potrawy. Wszystkie aspekty połączone są z rzeźbieniem na żywo. Po pokazie, proponujemy realizację zawodów w carvingu dla widzów. Konkursy mają na celu  promocję miasta, regionu, marki, produktu i dobrą zabawę. Pokazy i szkolenia realizujemy kompleksowo, zapewniając wszystkie potrzebne elementy eventu:

  • sprzęt kucharski (kuchnia elektryczna, piecyk, garnki, narzędzia itp.)
  • zastawa lub naczynia jednorazowe
  • składniki spożywcze
  • nagłośnienie i oświetlenie
  • animator prowadzący
  • serwis foto bądź video
Warszawa, 26.01.2012