Programy animacyjne

W trakcie imprez firmowych, rodzinnych, okolicznościowych i piknikach nie zapominamy o maluchach i dużych dzieciakach. Proponujemy szereg programów o różnej tematyce. Imprezy odbywają się na terenie otwartym i zamkniętym.
Uczestnictwo w imprezach daje dzieciom i młodzieży możliwość aktywnego intelektualnie i fizycznie wypoczynku. Dzieci wykorzystują swoją pomysłowość, wyobraźnię, inicjatywę jak również dobrze się bawią. Dysponujemy szeroką ofertą, dopasowując ją do wieku, potrzeb i możliwości sprawnościowych i   wydolnościowych dzieci jak indywidualnych zainteresowań.
Udział  w  programach stwarza nam okazję do dobrej zabawy jak również potęguje solidarność w grupie i koleżeństwo.

Oferujemy następujące programy dla dzieci:

BAJKOLANDIA - zapraszamy w wielką podróż po krainie baśni, legend, bajek. Tu możemy spotkać Koziołka Matołka, Kopciuszka, Krasnoludka, Kota w Butach. Dzieci zobaczą jak można fajnie spędzić czas z naszym bohaterami i dowiedzieć się ciekawych rzeczy o tematyce filmów rysunkowych.

SMERFOWA PRZYGODA - podczas, której dzieci zdobędą pewne umiejętności muzyczne, plastyczne, intelektualne i ruchowe. Dzieci wcielą się w postać Smerfów. Dowiedzą się co jest sekretem pysznych ciast Łasucha, jak wykonać własnoręcznie instrument Smerfa Harmoniusza? Jak wyhodować zdrowe warzywa i owoce pod okiem mistrza Farmera?

ZAWODY ŚWIATA - Chcesz zostać strażakiem, nauczycielem lub lekarzem? A może architektem, plastykiem lub dziennikarzem? Nic nie stoi na przeszkodzie.. weź udział w wyprawie, gdzie odkryjesz sekrety zawodów świata.

WYSPA ROBINSONA CRUSOE - kładziesz się wieczorem spać, rano się budzisz a na około piasek,woda, zielona wyspa, i tylko ty... nie masz nic przy sobie... jeśłi masz szczęście spotkasz tubylców (tych serdecznych) pokażą Ci jak przeżyć, są na wyspie od kilkunastu lat ,więc warto ich posłuchać...Uwaga!! to nie sen.

CAŁA NAPRZÓD KU NOWEJ PRZYGODZIE -   Myślałeś czasem żeby przenieść się w inny świat, świat pełen przygód, czyhających niespodzianek, wcielić się w rolę filmowego Indiany Jonesa, przeżyć podróż swojego życia, dajemy Ci taką szansę, włóż kapelusz, zapnij buty i w drogę!

Ponadto:
PIRACI Z KARAIBÓW
NA DZIKIM ZACHODZIE
W KRAINIE CUDÓW
OLIMPIADA NA WESOŁO

Warszawa, 26.01.2012