Pierwsza pomoc z Misiem

Warsztaty dla dzieci – Pierwsza Pomoc z Misiem to ciekawa, 45-minutowa zabawa, dzięki której każde dziecko z łatwością zapamięta postępowanie ratownicze w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Dowie się jakie niebezpieczeństwa czyhają na nie w domu, będzie potrafiło wezwać pomoc, opatrywać lekkie ranki oraz zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych.

Na takich warsztatach staramy się już od najmłodszych lat zaszczepiać w dzieciach chęć niesienia pomocy innym. W pokazach pomagają instruktorom różnego rodzaju misie, maskotki i przytulanki. Opatrywanie zabawki sprawia, że dzieci oswajają się z widokiem plastrów i bandaży, a dzięki temu w przyszłości łatwiej im będzie nieść pomoc potrzebującym. Mamy nadzieję, że pomożemy zrozumieć najmłodszym jak ważna jest pomoc drugiej osobie niezależnie od wzrostu i wieku. Nawet tak mały człowiek może uratować komuś życie – czasem wystarczy, że będzie wiedział jak sprowadzić pomoc.

Pokazy prowadzą specjalnie przeszkoleni instruktorzy.

Po zakończeniu zabawy każde dziecko otrzymuje DYPLOM BARDZO DZIELNEGO MAŁEGO RATOWNIKA oraz materiały dydaktyczne do nauki w domu z rodzicami, aby i oni mieli wkład w ratowniczą edukację swojej pociechy.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY !!!

 
Warszawa, 26.01.2012