Kącik kreacji

Malowanie twarzy

Każde dziecko chciało by choć na chwilę być tygryskiem, biedronką albo wampirem. My pomożemy spełnić to marzenie. Nakładamy najmłodszym barwne makijaże na buźki. Makijaże są wykonywane nietoksycznymi farbkami, używamy profesjonalne farby do malowania ciała, zmywalne wodą z mydłem.Jest to bardzo lubiana przez dzieci rozrywka.

Doplatanki i malowanie włosów

Profesjonalnie zaplatamy kolorowe ozdoby tworząc oryginalne pasemko we włosach każdej młodej damy. Kolorowe kordonki, błyszczące koraliki i piórka zapewnią najlepszą pamiątkę z imprezy dla Twojego Dziecka.

Kącik plastyczny

Stanowisko przygotowane dla naszym małych artystów. Do dyspozycji pozostawiamy papier, kredki, farbki, modelinę, które pomogą w rozwinięciu wyobraźni i talentów plastycznych dzieci. Zajęcia pomagają w kreowaniu twórczego rozwoju Waszych dzieci.

Tatuaże

Chyba każde Dziecko marzy o prawdziwym tatuażu – tygrysie na ramieniu czy delikatnym motylku na łopatce. Można spełnić te marzenia nie przyprawiając o zawał rodziców - wybierając hennę, czyli tatuaże, które wyglądają jak permanentne, ale w razie potrzeby dają się bezproblemowo zmyć. Bogactwo wzorów każdemu pozwoli na wybranie czegoś dla siebie!

 

Maski modelowane z gipsu

Każde dziecko na naszej imprezie otrzyma maskę własnej twarzy. To idealny dodatek do stroju na czas zabaw dla dzieci i dorosłych.

Balonowe kreacje

Skręcanie balonów to umiejętność animacyjna polegająca na tworzeniu zwierząt, kwiatów, postaci i przedmiotów z podłużnych kolorowych balonów.

Zabawki z kartonu

Wyjątkowe, kreatywne i przyjazne dla środowiska zabawki z kartonu !!! Dla Rodziców którzy pragną, aby ich dzieci w szczególny sposób rozwijały swoją kreatywność oraz dla Dzieci, które pragną bawić się w fantastycznym świecie zabawek z kartonu. Czy to tajemniczy zamek, przepiękny pałac z bajki, domek na drzewie  albo wóz strażacki, dzięki tym innowacyjnym i kreatywnym modelom malowanie jest świetną zabawą.

Mata do tańczenia

Dla wszystkich uwielbiających zabawę na parkiecie, to absolutny hit! Zabawa polega na odwzorowaniu ruchów ukazywanych na ekranie tańcząc w rytm muzyki. Trzeba popisać się świetnym refleksem i wyczuciem rytmu by sprostać wyzwaniu. Rozrywka ta przyciąga na długie godziny!

 

 
Warszawa, 26.01.2012