Atrakcje pojedyńcze

Bańki mydlane show
Setki kolorowych baniek unoszących się w powietrzu, mega bańki pochłaniające postacie małych istotek… to jest właśnie magia baniek mydlanych.

Mega bajkowe maskotki
Kubuś Puchatek, Tygrysek i Prosiaczek będą zabawiać, rozdawać cukierki, zapraszać do zabawy, robić pamiątkowe fotografie. Wspaniały dodatek do każdej imprezy z udziałem dzieci.

Kolorowy klaun
Nasz klaun w bardzo kolorowym ubraniu i śmiesznych butach rozweseli wszystkie ponure twarze, a swoją obecnością wprowadzi w zachwyt każde dziecko.

Szczudlarz
Na imprezach dla dzieci świetną atrakcją jest szczudlarz, którego nie sposób nie zauważyć. Przebrany w kolorowy kostium, specjalnie dla dzieci będzie puszczał bańki mydlane.

Pokaz mikroiluzji
Pokaz który oczaruje każdego – nie tylko tego najmłodszego – widza. Na oczach zdumionych widzów w zręcznych dłoniach magika znikają i pojawiają się różne przedmioty. Specjalnie dla dzieci pokazy zawierają elementy komiczne oraz umożliwiają aktywny udział w widowisku.

Chusta Klanza
Chusta Klanza to kolorowa okragła płachta umożliwiająca jednoczesną zabawę dla 20-30 osób w różnym wieku. Ciekawe propozycje gier dla rozwijają sprawność fizyczną i koordynację ruchową. Chusta rozwija wyobraźnię przy zabawach z bajką i opowieściami animatorów.

Kuglarstwo - skręcanie balonowych zwierzaków
Możliwość skręcania prostych zwierzaków i figur aż po wielobalonowe niesłychane zwierzaki, fantazyjne czapki, czy postaci z bajek, to niesamowita atrakcja dla dzieciaków. Ponadto pokazy sceniczne, nauka skręcania balonów, konkursy z balonowymi nagrodami

Latające balony z helem

Popcorn i wata cukrowa

Karaoke

Animacje taneczne

Quizy muzyczne i bajkowe

Turnieje sportowe

 
Warszawa, 26.01.2012