ACC Team

Mirek
Jestem kapitanem trzech prężnie działających marek acc.business-event, cup i car stworzonych na Wasze potrzeby.
Sumiennie dbam o rozwój swojej firmy i ludzi których mam na pokładzie. Jestem mózgiem
i głównym motorem firmy, pomysłodawcą, organizatorem i koordynatorem wielu projektów.
Tworzę wizję nowoczesnej firmy i ludzi, którzy tę wizję, chcą ze mną zrealizować.

Kasia
Jako Event Manager w AccEvent zajmuję się obsługą bieżących projektów, przygotowywaniem
i prezentacją ofert. Dbam o utrzymywanie dobrych relacji z podwykonawcami i klientami. Realizuję i koordynuję przebieg projektów oraz nadzoruję pracę naszego zespołu.
Lubię wyzwania i jestem przekonana, że jeśli ktoś ma wystarczającą motywację, jest w stanie osiągnąć każdy cel.

Agata
W AccEvent odpowiadam za wizualną identyfikację firmy. Budowanie dobrego wizerunku wszystkich marek ACC wymaga ode mnie otwartości, kreatywności i umiejętności perswazji.
Nowe wyzwania w AccEvent mobilizują mnie do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, oraz obserwowania aktualnych zmian na rynku, aby usługi naszej firmy przynosiły Państwu pełne zadowolenie i satysfakcję.

Maciej
Do AccEvent trafiłem przez przypadek i tylko "na chwilę" lecz atmosfera panująca w zespole, którą zastałem przychodząc tutaj i możliwość realizacji swoich pasji podczas pracy sprawiła, że jestem tu do tej pory J W firmie zajmuje się Rajdami offroadowymi i nie tylko ;)

Marta
W AccEvent zajmuję się najmłodszymi uczestnikami imprezy. Prowadzę zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, konkursy i animacje dla dzieci. Uwielbiam dzieci i pracę z nimi, mam dobry kontakt z maluchami i uważam, że uśmiech to najfajniejsza rzecz jaką człowiek może dać drugiej osobie. Jestem również animatorem na różnego rodzaju imprezach, i piknikach firmowych.

Jarek
W AccEvent to ja gwarantuję aktywny wypoczynek na łonie natury, wyśmienitą i bezpieczną zabawę nad ziemią. Wieloletnie doświadczenie, które zbieram każdego dnia pozwala na zachowanie maksimum bezpieczeństwa przy wykonywaniu wszelakich zadań wysokościowych podczas imprez integracyjnych. Jestem ratownikiem i instruktorem prac wysokościowych, a na co dzień zwykłym człowiekiem dla którego wysokość i praca z linami to nie tylko pasja ale całe życie.

Adam
W AccEvent jestem do zadań specjalnych, tzw. techniczna ręka w awaryjnych sytuacjach. Dbam o to, żeby każda impreza była odpowiednio nagłośniona i oświetlona.
Mam oko nad technicznym przebiegiem eventu, koordynując proces organizacyjny od momentu przybycia na event, do momentu zakończenia imprezy.

Łukasz
Jako Account Manager w AccEvent jestem odpowiedzialny za rozwój i promocję marki acc.business-cup. Głównym moim obowiązkiem jest profesjonalna obsługa klienta biznesowego oraz organizacja rozgrywek w całej Polsce. Dbam też o prawidłowy przebieg turniejów. Prywatnie pasjonuje się sportem, a konkretnie piłką nożną.